O nás

Jsme partička lidí, kteří neradi sedí doma na gauči, ale rádi vymýšlíme, organizujeme různé výlety, hry a akce pro kamarády. Tím, že máme rádi hádanky, šifry, historii a příběhy, vznikl jednoho dne nápad spojit všechno dohromady a vznikla v roce 2018 Šifrománie.

Vymýšlíme a připravujeme pro Vás různé hry spojené se šiframi, hádankami a jinými zapeklitými nebo bláznivými úkoly. Mohou probíhat venku nebo v uzavřených prostorách, být součástí soukromého dýchánku, ale také velkého festivalu. Naše hry jsou připravené na různá témata pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé. 

Hry Vás vtáhnou do tématu a odpoutají Vás od každodenní reality. U venkovních her na Vás čeká příběh nebo trasa, které prožijete pomocí různých šifer, hádanek a úkolů, abyste došli k cíli. Cíl i příběh je v každé hře jiný. Občas na Vás čeká kousek historie nebo také určitá oblast reality. Ale všechny mají společné to, že Vás vtáhnou do hry, kde budete muset zapojit svůj mozek i šikovné ruce nebo nohy. Díky aktuální situaci viru COVID-19 jsme vymysleli hru, která Vám pomůže strávit čas se svými blízkými i spolubydlícími. Díky hře si najdete čas sami na sebe a své blízké.  

Na své si přijdou rodiny s dětmi, ale také skupinky různého věku. Připravili jsme pro Vás také různé obtížnosti.  Nebojte se, pokud nemáte s šiframi žádnou zkušenost nebo naopak jste profesionální luštič. Určitě každou hru dohrajete díky systému nápověd. 

Vše děláme s láskou